ZESPÓŁ

Poznaj nasz zespół
Marzena Mawricz
psycholog, psychoterapeuta, trener, coach
Jestem psychologiem klinicznym i dyplomowaną psychoterapeutką. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych a także terapię par. Od 16 lat pracuję z ludźmi, a budowanie relacji terapeutycznej, która w szczególny sposób pomaga drugiej osobie, jest dla mnie szczególnym wyzwaniem i radością. Z wyróżnieniem ukończyłam kierunek psychologii ze specjalizacją psychologa klinicznego, a dyplom psychoterapeuty integracyjnego uzyskałam w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii pod kierunkiem prof. dr hab. Jerzego Mellibrudy. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej. Jestem współautorem unikatowej metody badawczej wg techniki Q-sort, pt.: „Poczucie punktualności zdarzeń życiowych”, opracowanej pod kierunkiem prof. dr hab. Anny Brzezińskiej. Swoją wiedzą psychologiczną dzielę się w programach telewizyjnych, radiowych, w prasie, a także prowadząc szkolenia dla firm i webinaria. Moje doświadczenia zawodowe uzupełnione są również o wiedzę i praktykę biznesową, które nabyłam pracując w korporacjach.
NURT PSYCHOTERAPII
Pracuję w nurcie integracyjnym, a zasadą mojego działania jest dobór optymalnych i zindywidualizowanych metod pracy dopasowanych do moich pacjentów.
STAŻ I DOŚWIADCZENIE KLINICZNE
Odbyłam staż kliniczny w: 1. Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim, na Oddziale Dziennym Klinicznego Centrum Zdrowia Psychicznego, 2. Instytucie Psychiatrii i Neurologii w I Klinice Psychiatrycznej na Oddziale Zapobiegania Nawrotom, 3. Ośrodku Psychoterapii i Promocji Zdrowia „Ogród” przy Instytucie Psychologii Zdrowia PTP, gdzie przepracowałam ponad 500 godzin sesji terapeutycznych pod kierunkiem i nadzorem certyfikowanych superwizorów.
POMAGAM W:
  • doświadczeniach związanych z syndromem DDA,
  • podejmowaniu decyzji o zmianach w życiu osobistym lub zawodowym,
  • kryzysach relacyjnych,
  • lepszym radzeniu sobie z problemami w relacjach z innymi osobami, w związkach, w rodzinie, czy w pracy,
  • przeżywaniu silnych, trudnych lub bolesnych emocji,
  • radzeniu sobie z lękiem, stresem, samotnością, smutkiem, czy żalem,
  • zmienianiu szkodliwych zachowań i nawyków,
  • rozwijaniu pasji i radości,
  • trudnych sytuacjach życiowych, np.: w trakcie lub po rozwodzie, po utracie bliskiej osoby lub utracie pracy,
  • wypaleniu zawodowym
  • rozwijaniu kariery zawodowej